SEÇİM 2020

SEÇİMİN ANLAM VE ÖNEMİ

Seçimleri İnşaat Mühendisleri dışında bazı siyasi grupların bir araya gelerek senaryolar planlıklarını üzülerek gözlemliyoruz çevrilen oyunun farkındayız ve Meslektaşlarımızın da farkında olduğunu belirtmek isterim. Bu bağlamda Çağdaş İnşaat Mühendisleri gurubu olarak güçlü meslek odası söylemi ile meslektaşının onur, yetki ve haklarını cesurca savunabilecek, odamızın kuruluş amacı ve ilkelerine bağlı, mesleki açıdan dimdik duracak bir yönetim kurulu listesi oluşturacağız.
Tüm meslektaşlarımıza odamıza sahip çıkmaya ve #DikDurÖzgürOl sloganımız etrafında tüm kesimleri Çağdaş İnşaat Mühendisleri Gurubu etrafında toplanmaya bekliyoruz.

SEÇİM BİLGİLERİ

Gaziantep Şube 14. Olağan
Genel Kurul ve Seçimleri

Tarih: 22.02.2020 Genel Kurul
   23.02.2020 Seçim

Adres: İnşaat Mühendisleri Odası
   Gaziantep Şube Binası


YENİ DÖNEM PROJELERİMİZ

MOBİL UYGULAMA

13. Dönemde Üyelerimize Daha Kolay Ulaşabilmek ve Kendilerini Bilgilendirebilmek Amacıyla Hazırlattığımız Fakat Genel Merkezin Aldığı Tasarım Tedbirleri Sebebiyle Beklemeye Aldığımız Mobil Uygulamamızı Gelecek Dönem Hayata Geçiriyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI SİSTEMİ

Halihazırda 13. Dönemde odamız tarafından faaliyete geçirilen üyelerimizin istihdam sorununu çözmek için kurulan İnsan Kaynakları Sistemimizi İnternet Ortamına Maalesef Dökemedik. Sebebi ise İş Kur Kurumunun 11.04.2019 tarihinde odamıza gönderdiği yazı gereği bu CV bankası projesinin İŞKUR dışında yapılamaması.

 

SEÇİME KALAN SÜRE

00

Gün


00

Saat


00

Dakika


00

Saniye


23 Şubat'ta Sizde Oy Verin
Mesleğimizi Şekillendirmeye
Devam Edelim


Mesleğine ve Meslektaşlarına Sahip Çık!
İnşaat Mühendisleri Odası Seçimlerinde
Sende Oy Kullan...